Rychlé přihlášení dětí (90 min)

Aplikace Včelka umožňuje každému dítěti procvičovat samostatně cvičení šitá na míru přímo pro něj. Aby učitel nemusel obíhat všechny počítače a každé dítě přihlašovat, přidali jsme do Včelky tzv. Jednorázové přihlášení pro čtenáře. Učitel na svém počítači najde tuto možnost v pravém horním menu v Nastavení (ikona ozubeného kolečka) nebo přímo na hlavní stránce ve spodní části.

Po kliknutí se zobrazí seznam dětí a jejich unikátní PIN kód. Pokud učitel zobrazí tuto obrazovku na projektoru nebo interaktivní tabuli, stačí, aby každé dítě samo zadalo na svém počítači adresu www.vcelka.cz/zaci a opsalo z tabule svůj PIN.

PIN se z bezpečnostních důvodů mění každou hodinu. Učitel samozřejmě může v případě potřeby stejným způsobem kdykoliv zobrazit dětem aktuální PIN kódy.

Jelikož mají tyto PIN kódy platnost pouhou hodinu, není je možné používat pro domácí procvičování žáků. Pokud chcete, aby výsledky konkrétního žáka mohl sledovat také jeho rodič, můžete přidat další dozor (viz Jak přidat dohled).