Přihlášení do aplikace

1. Na notebooku či PC otevřete prohlížeč (doporučujeme Google Chrome nebo Firefox).
2. Zadejte webovou adresu www.vcelka.cz
3. Klikněte na tlačítko Vstup do aplikace.
4. Pokud má vaše škola zprovozněný přístup bez přihlášení, zobrazí se rovnou úvodní obrazovka a zde seznam cvičení, která můžete ihned spustit.
5. Pokud vaše škola nemá přístup bez přihlášení, pod tlačítkem Vstup pro školy se zobrazí kontakt na naši podporu, která obratem Včelku ve vaší škole ihned zpřístupní.
6. Pro častější používání Včelky, možnost přípravy na hodinu z domova a ukládání výsledků žáků doporučujeme vytvořit vlastní přihlašovací účet, a to kliknutím na červené tlačítko Vstup do aplikace v pravém horním rohu obrazovky (viz další kapitola).

PŘÍSTUP PRO ŠKOLU / ZAŘÍZENÍ BEZ PŘIHLÁŠENÍ

Takto vypadá obrazovka po vstupu na webovou stránku vcelka.cz když má vaše organizace již u Včelky zařízený přístup k procvičování. Tímto způsobem byste se měli být schopni připojit na jakémkoli zařízení v areálu školy. Výhodou je, že můžete vy i žáci rovnou procvičovat. Avšak bez přihlášení do osobních účtů není možné výsledky a skóre cvičení ukládat.

ZAŘÍZENÍ ZATÍM NEMÁ ŽÁDNÝ PŘÍSTUP KE VČELCE

Pokud se ukáže tato úvodní stránka, znamená to, že škola ke Včelce prozatím volný přístup nemá. Pod zeleným tlačítkem Vstup pro školy dostanete instrukce jak takový přístup můžete zřídit. Doporučujeme si poté založit i osobní účet. Zde dostanete týdenní zkušební licenci, kde můžete funkce aplikace prozkoumat.

PŘIHLAŠOVÁNÍ DO VLASTNÍHO ÚČTU

Na této stránce se můžete přihlásit k vlastnímu účtu v aplikaci Včelka. Doporučujeme zkontrolovat si zadanou e-mailovou adresu kterou vkládáte, aby vám následně mohly chodit upozornění o výsledcích žáků a všechny novinky v aplikaci!