Přihlášení do aplikace

1. Na notebooku či PC otevřete prohlížeč (doporučujeme Google Chrome nebo Firefox).
2. Zadejte webovou adresu www.vcelka.cz
3. Klikněte na tlačítko Vstup do aplikace.
4. Pokud má vaše škola zprovozněný přístup bez přihlášení, zobrazí se rovnou úvodní obrazovka a zde seznam cvičení, která můžete ihned spustit.
5. Pokud vaše škola nemá přístup bez přihlášení, pod tlačítkem Vstup pro školy se zobrazí kontakt na naši podporu, která může obratem Včelku ve vaší škole zpřístupnit.
6. Pro častější používání Včelky, možnost přípravy na hodinu z domova a ukládání výsledků žáků doporučujeme vytvořit vlastní přihlašovací účet, a to kliknutím na červené tlačítko Vstup do aplikace, umístěné v pravém horním rohu obrazovky.

PŘÍSTUP PRO ŠKOLU / ZAŘÍZENÍ BEZ PŘIHLÁŠENÍ

Takto vypadá obrazovka po vstupu na webovou stránku www.vcelka.cz, pokud má vaše organizace (př. škola) již zařízený přístup k procvičování. Takto by se mělo být možné dostat do Včelky na jakémkoli zařízení s přístupem k internetu (počítač, notebook, tablet) v areálu školy. Výhodou je, že můžete vy i žáci bez meškání rovnou procvičovat. Bez přihlášení do osobních účtů ovšem není možné výsledky a skóre cvičení ukládat.

ZAŘÍZENÍ ZATÍM NEMÁ ŽÁDNÝ PŘÍSTUP KE VČELCE

Pokud se ukáže tato úvodní stránka, znamená to, že škola ke Včelce prozatím volný přístup nemá. Po kliknutí na zelené tlačítko Vstup pro školy dostanete instrukce, jak takový přístup můžete škole zřídit. Doporučujeme si také založit i osobní účet. Zde poté dostanete týdenní zkušební licenci, během které můžete funkce aplikace pohodlně prozkoumat.

PŘIHLAŠOVÁNÍ DO VLASTNÍHO ÚČTU

Na této stránce se můžete přihlásit k vlastnímu účtu v aplikaci Včelka. Doporučujeme pečlivě zkontrolovat e-mailovou adresu, kterou zde zadáváte, aby vám následně mohly na tento email chodit upozornění o výsledcích vašich žáků a všechny aktuální novinky z aplikace!