Nejrychlejší změna cvičení u aktuálního čtenáře

Pokud je některé cvičení příliš lehké nebo příliš těžké, můžete ho vyměnit jedním kliknutím.
K nabídce výměny cvičení se dostanete ze seznamu cvičení čtenáře kliknutím vpravo nahoře na nastavení volbou Vyměnit cvičení.

 

 

Výběr čtenáře k úpravě skladby cvičení

Po přihlášení je vždy vpravo nahoře ikona ozubeného kola, skrze kterou se dostanete do nastavení.

První sekcí v rámci nastavení je seznam čtenářů. Každý čtenář má vlastní profil a podsekce jako například výsledky nebo seznam cvičení. Pro úpravu cvičení u konkrétního čtenáře klikněte na položku Cvičení.

 


Pro nastavení parametrů jednotlivých cvičení využijte volbu Pokročilé nastavení.
V sekci pro editaci cvičení je vlevo seznam aktuálních cvičení již zařazených pro procvičování konkrétního čtenáře (na začátku může být prázdný) a vpravo je seznam dostupných cvičení tříděný podle jednotlivých oblastí (technika čtení, fonologie, atd.).K přidání cvičení do seznamu cvičení stačí toto cvičení jen přetáhnout myší zprava doleva. Po přidání cvičení se otevře nabídka pro úpravu počátečních nastavení tohoto cvičení. K nastavení u každého jednotlivého cvičení se lze vrátit i později kliknutím na ozubené kolo u konkrétního cvičení.

 


Do seznamu cvičení můžete jedno konkrétní cvičení přidat i několikrát, například pokaždé s jiným nastavením.

Cvičení již zařazená do seznamu cvičení lze jednoduše odebrat (ikona křížku) nebo změnit jejich pořadí pouhým přetažením nahoru nebo dolů.